Marzenie o pięknej, młodej cerze? Już dziś możesz je spełnić!

Wielu z nas, kobiet i mężczyzn, pragnie idealnej skóry. Wiadomo jednak, że długie godziny pracy, słaba jakość jedzenia, mała ilość snu oraz ciągle towarzyszący człowiekowi stres, nie sprzyja cerze. Więcej, wszystko to prowadzi do jej szybkiego wyniszczenia, przez co wyglądamy na dużo starszych i bardziej zmęczonych, niż w rzeczywistości jesteśmy. A co, jeżeli obecne czasy – sprzęt i nauka – zesłały nam sposób na poprawienie skóry twarzy? Jeżeli jest sposób, to jaki?

Colostrum remedium idealnym lekiem na starość

Regenerujący krem z mlekiem klaczy posiada w swoim składzie colostrum, czyli aktywną substancję, którą pozyskuje się w mleka klaczy. Mleko to pobierane jest w kilka godzin lub dni po porodzie, gdyż wtedy posiada te wszystkie drogocenne właściwości. Mleko klaczy, a właściwie siara odpowiada za zdrowy rozwój nowonarodzonego ssaka, więc też dlatego może zdziałać cuda naniesiona na naszą skórę.

Krem regenerujący z mlekiem klaczy sprawia, że skóra twarzy jest bardziej napięta oraz odżywiona, a w jej strukturze działają procesy odbudowy. Krem z mlekiem klaczy jest też świetną bazą pod inne kosmetyki, powoduje, że lepiej się wchłaniają i ich działanie również jest bardziej widoczne.

Magiczny krem – gdzie go kupić?

W pełni naturalne kremy można zakupić u sprawdzonego producenta kosmetyków i suplementów tworzonych z colostrum – Genactiv. Może w tym pomóc strona internetowa: https://genactiv.eu/kategoria/zdrowa-skora, gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje oraz platformę sklepu i listę stacjonarnych aptek, gdzie można zakupić produkty od Genactiv.

  • Rozerwij się!

    Rozerwij się!

    Każdy kto szuka nie lada wyzwania i źródła sporych wrażeń powinien zastanowić się nad kajakarstwem. Oczywiście, nikt wam nie każe od razu zabierać się za górskie spływy kajakowe, które do najprostszych nie należą. Możecie z początku uprawiać kajakarstwo klasyczne, które uprawia się głównie w celu …Read More »
  • Barcelona brawa

    Barcelona brawa

    Miasto w słonecznej Hiszpanii, które z dumą dzisiaj może powiedzieć, że jest bardzo dużym miejscem. W końcu to właśnie tam nieoficjalnie żyje prawie 2 miliony mieszkańców. Stolica Katalonii, wyróżnia się nie tylko pod względem turystycznym, ale także i sportowym, gdzie na co dzień w na …Read More »